ژوپیتر دیزاین | Jupiterdesign
محلی برای به روز بودن مهندسان

چه طور دکوراسیون داخلی اتاق کودک خود را تزئین کنید؟

176

دکوراسیون داخلی اتاق کودک:

کودکان اکثر وقت خود را در اتاقشان صرف نمود و کارها متعددی انجام می دهند لذا محیط اتاقشان تاثیر شگرفی بر روحیه آنها دارد و این امر می تواند باعث شکوفایی استعدادهای آنها شده و یا بلعکس استعدادهای آن ها را تضعیف نماید.در این مقاله به بررسی نکات مختلف برای دکوراسیون داخلی اتاق کودک می پردازیم.

۱-نکات مهّم

اتاق کودکان باید محیطی باشد که کودکان در آن احساس امنیت و آرامش نمایند و شما باید با متد های متفاوت به این امر دست یابید.

شاید اولین نکته  که باید به آن توجه شود جنسیت فرزند می باشد زیرا کودکان بسته به جنسیت، رنگ های متفاوتی را دوست دارند امّا به طور کل باید توجه کنید که کودکان  به رنگ های خالص و زنده مانند رنگ قرمز علاقه خاصی دارند و لذا شما می توانید به صورت محدود از این رنگ برای دکوراسیون اتاق کودک خود بهره بجویید.لازم به ذکر است که شما می توانید در مبلمان  اتاق کودکان از رنگ های گوناگونی استفاده نمایید این کار اولاً باعث شده که کودکان از رنگ های متفاوت درک بهتری پیدا کنند و در ثانی با کنار هم قرار دادن این رنگ ها  محیط زیبا تر به نظر خواهد رسید.

دکوراسیون داخلی اتاق کودکبه طور کلی برای کوکانی که سنشان کمتر از۱۳  سال  می باشد می توانید از رنگ هایی با طیف زرد،نارنجی و یا قرمز استفاده نمایید و برای کودکان بالای سیزده سال از درجات روشن تر آبی و سبز می توانید استفاده کنید.

توجه داشته باشید اگر نور اتاق خواب کودکان مناسب نباشد استفاده از رنگ تیره باعث شده کودکان در هنگام مطالعه احساس خواب آلودگی نموده.پس هیچگاه در دکوراسیون داخلی اتاق کودک از یک رنگ بیش از اندازه استفاده نکنید زیرا این کار باعث یکنواختی محیط شده و جذابیت رنگ از بین می رود.

به یاد داشته باشید کودکان به دلیل کوچکی جثه ،اجسام را بسیار بزرگ تر از افراد بزرگسال دیده لذا باید توجه کنید که قفسه ها و سقف زیاد بلند به نظر نرسد و برای این کار می توانید از سقف کاذب و آویز های مناسب بر روی دیوار استفاده نمایید.

دکوراسیون داخلی اتاق کودک

استفاده از کاردستی ها و نقاشی در دکوراسیون داخلی اتاق کودک جلوه ی بسیار زیبایی به اتاق کودکان می دهد و همچنین استعداد آن ها برای نوآوری را افزایش می دهد

لذا حتماً از کاردستی و نقاشی ها در دکوراسیون داخلی کودکان بهره بجویید.همچنین کاغذدیواری های شاد با طراحی های کودکانه می تواند محیط مناسبسی برای کودکتان تهیه نماید.

به یاد داشته باشید اکثر کودکان در تاریکی شب با مشکل رو به رو شده.شما برای حل این مشکل میتوانید در کنار تخت کودکتان از آباژور استفاده نمایید.این کار ترس کودکان از محیط های تاریک را کم میکند.در ادامه تصویرهای متفاوتی از اتاق های کودکان آورده شده است.

دکوراسیون داخلی اتاق کودک

دکوراسیون داخلی اتاق کودک

دکوراسیون داخلی اتاق کودک

دکوراسیون داخلی اتاق کودک

 

 

 

 

 

 

 

دکوراسیون داخلی اتاق کودک: کودکان اکثر وقت خود را در اتاقشان صرف نمود و کارها متعددی انجام می دهند لذا محیط اتاقشان تاثیر شگرفی بر روحیه آنها دارد و این امر می تواند باعث شکوفایی استعدادهای آنها شده و یا بلعکس استعدادهای آن ها را تضعیف نماید.در این مقاله به بررسی نکات مختلف برای دکوراسیون داخلی اتاق کودک می پردازیم. ۱-نکات مهّم اتاق کودکان باید محیطی باشد که کودکان در آن احساس امنیت و آرامش نمایند و شما باید با متد های متفاوت به این امر دست یابید. شاید اولین نکته  که باید به آن توجه شود جنسیت فرزند می باشد زیرا کودکان بسته به جنسیت، رنگ های متفاوتی را دوست دارند امّا به طور کل باید توجه کنید که کودکان  به رنگ های خالص و زنده مانند رنگ قرمز علاقه خاصی دارند و لذا شما می توانید به صورت محدود از این رنگ برای دکوراسیون اتاق کودک خود بهره بجویید.لازم به ذکر است که شما می توانید در مبلمان  اتاق کودکان از رنگ های گوناگونی استفاده نمایید این کار اولاً باعث شده که کودکان از رنگ های متفاوت درک بهتری پیدا کنند و در ثانی با کنار هم قرار دادن این رنگ ها  محیط زیبا تر به نظر خواهد رسید. به طور کلی برای کوکانی که سنشان کمتر از۱۳  سال  می باشد می توانید از رنگ هایی با طیف زرد،نارنجی و یا قرمز استفاده نمایید و برای کودکان بالای سیزده سال از درجات روشن تر آبی و سبز می توانید استفاده کنید. توجه داشته باشید اگر نور اتاق خواب کودکان مناسب نباشد استفاده از رنگ تیره باعث شده کودکان در هنگام مطالعه احساس خواب آلودگی نموده.پس هیچگاه در دکوراسیون داخلی اتاق کودک از یک رنگ بیش از اندازه استفاده نکنید زیرا این کار باعث یکنواختی محیط شده و جذابیت رنگ از بین می رود. به یاد داشته باشید کودکان به دلیل کوچکی جثه ،اجسام را بسیار بزرگ تر از افراد بزرگسال دیده لذا باید توجه کنید که قفسه ها و سقف زیاد بلند به نظر نرسد و برای این کار می توانید از سقف کاذب و آویز های مناسب بر روی دیوار استفاده نمایید. استفاده از کاردستی ها و نقاشی در دکوراسیون داخلی اتاق کودک جلوه ی بسیار زیبایی به اتاق کودکان می دهد و همچنین استعداد آن ها برای نوآوری را افزایش می دهد لذا حتماً از کاردستی و نقاشی ها در دکوراسیون داخلی کودکان بهره بجویید.همچنین کاغذدیواری های شاد با طراحی های کودکانه می تواند محیط مناسبسی برای کودکتان تهیه نماید. به یاد داشته باشید اکثر کودکان در تاریکی شب با مشکل رو به رو شده.شما برای حل این مشکل میتوانید در کنار تخت کودکتان از آباژور استفاده نمایید.این کار ترس کودکان از محیط های تاریک را کم میکند.در ادامه تصویرهای متفاوتی از اتاق های کودکان آورده شده است.              

چه طور دکوراسیون داخلی اتاق کودک خود را تزئین کنید؟

امتیاز - 97%

97%

کودکان اکثر وقت خود را در اتاقشان صرف نمود و کارها متعددی انجام می دهند لذا محیط اتاقشان تاثیر شگرفی بر روحیه آنها دارد و این امر می تواند باعث شکوفایی استعدادهای آنها شده و یا بلعکس استعدادهای آن ها را تضعیف نماید.در این مقاله به بررسی نکات مختلف برای دکوراسیون داخلی اتاق کودک می پردازیم.

امتیاز کاربران: 4.88 ( 3 رای)
97 bigtheme