کتاب سازه های چوبی

361

امروز مفتخریم که به شما اعلام کنیم که بعد از مدتی تلاش توانستیم اولین کتاب الکترونیکی فارسی در زمینه ی ساختمان های چوبی را منتشر کنیم.

در این کتاب الکترونیکی کم حجم اطلاعات بسیار زیادی در مورد ساختمان های چوبی به دست می آورید.

جمع آوری اطلاعات این کتاب به عهده ی دو تن از دوستان و همکاران درگروه ژوپیتر دیزاین بود. داوود رضا توفیقی و وحید ذوالفی که در جمع آوری این اطلاعات نقش زیادی داشتند.

 

کتاب سازه های چوبیدر کتاب سازه های چوبی چه مواردی را یاد میگیرید؟

سازه های چوبی چیست؟

مزایای استفاده از سازه های چوبی

معایب استفاده از ساختمانهای چوبی

مقاومت ساختمانهای چوبی در برابر بلایای طبیعی

انواع قاب های ساختمانی در سازه های چوبی(بررسی سیستم های سازه ای ساختمان های چوبی)

عملکرد سقف ها و سقف های شیب دار چوبی در این ساختمانها

فوانداسیون یا شالوده ی ساختمان های چوبی

دیوارها و جدا کننده های سازه های چوبی و نکات مهم احرای آن ها

وضعیت مصالح و مدول الاستیسیته ی آن ها و نحوه ی معرفی مصالح چوبی به نرم افزار ایتبس

تاسیسات الکتریکی و مکانیکی

آیین نامه های طراحی ساختمان های چوبی

وضعیت مقاومت ساختمان چوبی در برابر آتش سوزی

وضعیت مقاومت در برابر حشرات

وضعیت مقاومت سازه ی چوبی در برابر زلزله

نتیجه گیری

برای دانلود این کتاب کافی است ایمیل خود را در پنجره ی زیر وارد کنید تا بلافاصله آن را در ایمیل خود دریافت کنید:

امروز مفتخریم که به شما اعلام کنیم که بعد از مدتی تلاش توانستیم اولین کتاب الکترونیکی فارسی در زمینه ی ساختمان های چوبی را منتشر کنیم. در این کتاب الکترونیکی کم حجم اطلاعات بسیار زیادی در مورد ساختمان های چوبی به دست می آورید. جمع آوری اطلاعات این کتاب به عهده ی دو تن از دوستان و همکاران درگروه ژوپیتر دیزاین بود. داوود رضا توفیقی و وحید ذوالفی که در جمع آوری این اطلاعات نقش زیادی داشتند.   در کتاب سازه های چوبی چه مواردی را یاد میگیرید؟ سازه های چوبی چیست؟ مزایای استفاده از سازه های چوبی معایب استفاده از ساختمانهای چوبی مقاومت ساختمانهای چوبی در برابر بلایای طبیعی انواع قاب های ساختمانی در سازه های چوبی(بررسی سیستم های سازه ای ساختمان های چوبی) عملکرد سقف ها و سقف های شیب دار چوبی در این ساختمانها فوانداسیون یا شالوده ی ساختمان های چوبی دیوارها و جدا کننده های سازه های چوبی و نکات مهم احرای آن ها وضعیت مصالح و مدول الاستیسیته ی آن ها و نحوه ی معرفی مصالح چوبی به نرم افزار ایتبس تاسیسات الکتریکی و مکانیکی آیین نامه های طراحی ساختمان های چوبی وضعیت مقاومت ساختمان چوبی در برابر آتش سوزی وضعیت مقاومت در برابر حشرات وضعیت مقاومت سازه ی چوبی در برابر زلزله نتیجه گیری برای دانلود این کتاب کافی است ایمیل خود را در پنجره ی زیر وارد کنید تا بلافاصله آن را در ایمیل خود دریافت کنید:

کتاب سازه های چوبی

امتیاز - 100%

100%

در این کتاب به برسی و آشنایی با سازه های چوبی میپردازیم و آشنایی کلی با ساختمان های چوبی پیدا میکنیم و در مورد مزایا و معایب آن ها و موارد دیگری صحبت میکنیم

امتیاز کاربران: 4.75 ( 4 رای)
100 bigtheme