Recent Posts

چه طور دکوراسیون داخلی اتاق کودک خود را تزئین کنید؟

کودکان اکثر وقت خود را در اتاقشان صرف نمود و کارها متعددی انجام می دهند لذا محیط اتاقشان تاثیر شگرفی بر روحیه آنها دارد و این امر می تواند باعث شکوفایی استعدادهای آنها شده و یا بلعکس استعدادهای آن ها را تضعیف نماید.در این مقاله به بررسی…
Read More...

اصول طراحی و اجرای ساختمان

اصول طراحی ساختمان و اجرای ساختمان: در این مطلب قصد داریم تا به شما از سیر تا پیاز طراحی ساختمان و اجرای ساختمان را شرح دهیم ولی نه به زبان سخت و پیچیده ی دانشگاهی , بلکه با توجه به نیازی که بازار کار ما دارد. اصلا اصول کار سایت ژوپیتر…
Read More...

ده مهندس برتر عمران که جهان را به لرزه انداختند

مهندسان عمران در طول تاریخ تاثیرات شگرفی بر روی جوامع انسانی داشته اند و باعث تغییرات عمده ای در این جوامع شده اند.در این مقاله به معرفی ده مهندس برتر عمران می پردازیم که تاثیرات عمیقی بر جوامع انسانی داشته اند
Read More...

چه طور با دودکش خطر مرگ را به خانه ی خود بیاوریم؟

هر سال با فرا رسیدن زمستان متاسفانه بسیاری از هموطنان بخاطر عدم آگاهی لازم از اهمیت نقش دودکش یا مسموم شده و یا جان خود را از دست می دهند. در این مقاله به نکاتی که افراد باید درباره دودکش توجه نمایند پرداخته.
Read More...

چه طور از گیاهان در دکوراسیون داخلی خانه ی خود استفاده کنیم؟

گیاهان در دکوراسیون داخلی می توانند به صورت گسترده برای اهداف گونگونی مورد استفاده قرار بگیرند و افراد بسیاری به این موضوع علاقه مند می باشند. در این مقاله به اهمیت گیاهان آپارتمانی و طریقه استفاده آنها در دکوراسیون داخلی پرداخته.
Read More...

کتاب سازه های چوبی

امروز مفتخریم که به شما اعلام کنیم که بعد از مدتی تلاش توانستیم اولین کتاب الکترونیکی فارسی در زمینه ی ساختمان های چوبی را منتشر کنیم. در این کتاب الکترونیکی کم حجم اطلاعات بسیار زیادی در مورد ساختمان های چوبی به دست می آورید.
Read More...

چرا دیوارهای مسکن مهر سر پل ذهاب خراب شدند؟

در این مقاله به بررسی این که چرا دیوارهای مسکن مهر سر پل ذهاب خراب شدند میپردازیم که چه نکات و اصولی باید در آن ها رعایت میشد تا دیوارهای ساختمان ریزش نکند. اگر شما هم در حال ساخت ساختمانی هستید , حتما این موارد را در در نظر داشته باشید.
Read More...

استفاده از فنگ شویی در دکوراسیون آشپزخانه

در این مقاله به نکاتی راجع به روش فنگ شویی برای دکوراسیون آشپز خانه پرداخته.لازم به ذکر است که آشپزخانه یکی از مهمترین قسمت های خانه می باشد و لذا بهبود دکوراسیون آن اثرات جشم گیری در افزایش زیبایی محیط دارد.
Read More...
راستی اگر دوست داشتی میتونی برای ویدیوهای بعدی و همچنین آموزش های بعدی ایمیل خودت را اینجا وارد کنی تا آموزش های رایگان بعدی رو برات بفرستم.
اسم خودت را اینجا وارد کن
ایمیل خودت را هم اینجا وارد کن: