ژوپیتر دیزاین | Jupiterdesign
محلی برای به روز بودن مهندسان

۸ کار آزار دهنده که تمام معماران انجام میدهند

89

در این مقاله در باره ۸ کار آزار دهنده که تمام معماران انجام میدهند صحبت خواهیم کرد و به اختصار درباره هرکدام بحث میکنیم.

برخلاف فیلمهای هالیوودی که معماران را افرادی برجسته ،خلاق، حساس و عملا بی عیب و نقص را نشان می دهند،معماران دسته مختلفی از افراد جائزالخطا هستند. این بدان علت است که مطالعه و عملکرد معماری با چندین خطر مواجه است.

مدرسه معماری، اگر در حرفه  درحد بزرگ نباشد، مدرن است، و اساسا روان دانش آموزان خود را دوباره بازسازی می کند،همزمان با خالی کردن روان ان ها دوباره ان را میسازند.

2 - ۸ کار آزار دهنده که تمام معماران انجام میدهند

در حالی که این فرآیند، درک عمیقی در روشنفکران و  از جایگاه معمار و  معماری در جامعه را ایجاد می کند، همچنین می تواند معماران را به اسطوره های پر زرق و برق تبدیل کند.

معماران جوان همیشه با چشم انداز متمایز در زندگی فارغ التحصیل می شوند. ان ها به زودی کشف می کنند که فقط می توانند با سایر معماران ارتباط برقرار کنند.

3 - ۸ کار آزار دهنده که تمام معماران انجام میدهنددر زیر مجموعه ای از هشت شکایت که دوستان و شرکای غیر معمار بر علیه همتایان معمار خود دارند آورده شده است.

۱٫ معمار فکر می کند همه چیز معماری است

معماران به نوعی راهی برای اتصال همه چیز به معماری پیدا می کنند.

آنها واقعا معتقدند که هر مشکلی که امروز دنیای ما با آن مواجه است – از تغییرات اقلیمی به بحران مهاجران- نتیجه تصمیمات معماری گذشته است و تنها معماری به معنی حل این مشکلات است.

با این حال، این قسمت آزاردهنده نیست. همه به نظراتشان احترام می گذارند. چیزی که پر و بال انها را گره میزند این است که معماران بی وقفه بحث خواهند کرد و تا زمانی که همه با آنها موافق نباشند، بحث را تمام نمیکنند.

۲٫ معمار همه چیز را می داند

پنج سال یا بیشتر از یک آموزش بین رشته ای – که حاوی جلسات بی پایان است – معماران را هدایت می کند تا خود را به عنوان ذات الهی بدانند که بر همه چیز واقف هستند و اعتماد به نفس بی نظیری ایجاد کنند.

از این رو، معماران یا افرادی که در مورد نظریه رشته یا کارداشیان صحبت می کنند، نقطه نظراتشان را با اعتقاد به چالش می کشد.

4 - ۸ کار آزار دهنده که تمام معماران انجام میدهند۳٫ معمار به چه معنا است؟

اگر یک جایزه برای ارتباط ساده ترین ایده ها در پیچیدگی ترین راه ممکن وجود داشته باشد، معمار به سهولت جایزه را بدست می اورد.

معماران در طول زمان توانایی تزریق کلمات پیچیده فانتزی را داشتند – فکر می کنند که فرسایش، ظهور یا همپوشانی – به گفتگوی منظم، در حالی که از ساختار حکم های لاتینی استفاده می کنند، به شدت باعث انزجار دوستان و همکارانشان میشوند.

اعضای خانواده به هیچ عنوان از معمار درباره  کلماتی مانند فضا، مفهوم یا معماری نخواهند پرسید، مگر اینکه آنها بخواهند خودشان را به مرگ بکشند.

۴٫ معمار قهوه خود را با افاده دوست دارد

معماران طی روزهای خود در مدرسه معماری، یک رابطه عاطفی منحصر به فرد با قهوه ایجاد کرده اند.
آنها همیشه دارای اولویت های قوی هستند، حتی در مورد نوع لوبیایی که  استفاده می کنند، نحوه نوشیدن دم کنی ها ، و یا ترکیب آن. و آنها از کاهش قهوه خجالت نمی کشند دقیقا همانطور که خودشان را دوست دارند.

۵٫ معمار همیشه می تواند بهتر عمل کند

معماران آموزش داده می شوند که همیشه تلاش بیشتری را انجام دهند؛ اعضای هیأت علمی آنها به آنها گفته بودند که حتی زمانی که طرح های آنها فوق العاده بود، یک چیزی در طرح کم اس.

این بیانیه به عنوان کمال گرایی وسوسه انگیز در همه چیزهایی است که ذهن آنها را به خود مشغول کرده است.

کارهای ساده ای  مانند برداشتن یک کارت سال نو برای والدین یا انتخاب فونت برای رزومه آنها می تواند ساعت ها را بگذراند.

معماران نیز بیش از حد از دیگران انتقاد می کنند و به راحتی می توانند در همه چیز گمراه شوند، راه هایی که از مسواک خود استفاده می کنید تا چیزی که به طور جهانی به عنوان موسیقی Adele  تحسین شده است.

5 - ۸ کار آزار دهنده که تمام معماران انجام میدهند۶٫ معماران فن دختران / فن پسرها بیش از معماران مشهور

ظهور سیستم عامل های رسانه ای اجتماعی مانند Instagram و توییتر منجر به کشته شدن معماریانی شده است که در دنیای معماری شباهت زیادی به ستاره های فیلم دارند.

معماران، به خصوص جوانان، می توانند در Bjarke Ingels در حزب لباس، با سخنان او در جمع سخنرانی کنند و چیزهایی مانند “آیا او با مزه نیست!”بگویند.

در همین حال، دوستان غیر معماریشان که بمانند  Katniss Everdeen یا Luke Skywalker لباس پوشیدند و از طریق دندان های مسطح صحبت می کنند:

“من می دانم که او محافظ صفحه نمایش لپ تاپ شما است، اما من نمی دانم که او کیست. و برای بیستمین زمان، من اهمیتی نمی دهم!”

۷٫ معمار همه چیز در مورد شهر را دوست دارد

بیرون رفتن با یک معمار در خیابان های شهر یک ماجراجویی  است، اما مطمئن باشید که بر روی اعصاب دوستانشان میوند.

معماران مانند مرده ها در مسیر خود متوقف می شوند تا به  یک سنگ پیاده رو یا به یک تبلیغ  بر روی بیلبورد خیره شوند.

آنها بیست دقیقه وقت صرف صحبت کردن در مورد یک ساختمان و اهمیت آن در “معماری مدرنیستی” می کنند در حالی که دوستانشان آخرین اتوبوس به خانه را از دست می دهند.

۸٫ معمار هیچ وقت به خواب نمی رود

معماران دوست دارند در مورد چگونگی خواب آنها صحبت کنند. یک غیر معمار در یک میز از معماران خسته از کار، میفهمد که گفتگو  هر دقیقه چند بار به این موضوع بر میگردد.

به نظر می رسد که تنها معیار برای اینکه چگونه معماران موفقیت را اندازه گیری می کنند، با مقایسه اینکه چگونه آنها کم بخوابند میباشد.

همچنین شکایت های دائمی در مورد اینکه چقدر درآمد کمی برای کار دارند، وجود دارد.

معماران فراموش می کنند که دوستان و همکارانشان همه چیز را از آن می دانند؛ زیرا آنها همیشه مجبورند غذا را پرداخت کنند و در محدوده برنامه ریزی خود کار کنند.

دوستان نمی فهمید که معمار شکست خورده است یا اینکه او در زندگی اش هیچ تعادلی از نظر کار و بازی ندارد. فقط این که آنها در مورد قسمت جدید Game of Thrones صحبت می کنند تا به معمار گوش ندهند که مانند یک کودک ناله و شکایت میکند.

 

خواندن این مطلب هم به شما توصیه میکنیم:  ۵ برنامه ی برتر واقعیت مجازی و واقعیت افزوده برای مهندسین عمران و معماری
در این مقاله در باره ۸ کار آزار دهنده که تمام معماران انجام میدهند صحبت خواهیم کرد و به اختصار درباره هرکدام بحث میکنیم. برخلاف فیلمهای هالیوودی که معماران را افرادی برجسته ،خلاق، حساس و عملا بی عیب و نقص را نشان می دهند،معماران دسته مختلفی از افراد جائزالخطا هستند. این بدان علت است که مطالعه و عملکرد معماری با چندین خطر مواجه است. مدرسه معماری، اگر در حرفه  درحد بزرگ نباشد، مدرن است، و اساسا روان دانش آموزان خود را دوباره بازسازی می کند،همزمان با خالی کردن روان ان ها دوباره ان را میسازند. در حالی که این فرآیند، درک عمیقی در روشنفکران و  از جایگاه معمار و  معماری در جامعه را ایجاد می کند، همچنین می تواند معماران را به اسطوره های پر زرق و برق تبدیل کند. معماران جوان همیشه با چشم انداز متمایز در زندگی فارغ التحصیل می شوند. ان ها به زودی کشف می کنند که فقط می توانند با سایر معماران ارتباط برقرار کنند. در زیر مجموعه ای از هشت شکایت که دوستان و شرکای غیر معمار بر علیه همتایان معمار خود دارند آورده شده است. ۱٫ معمار فکر می کند همه چیز معماری است معماران به نوعی راهی برای اتصال همه چیز به معماری پیدا می کنند. آنها واقعا معتقدند که هر مشکلی که امروز دنیای ما با آن مواجه است - از تغییرات اقلیمی به بحران مهاجران- نتیجه تصمیمات معماری گذشته است و تنها معماری به معنی حل این مشکلات است. با این حال، این قسمت آزاردهنده نیست. همه به نظراتشان احترام می گذارند. چیزی که پر و بال انها را گره میزند این است که معماران بی وقفه بحث خواهند کرد و تا زمانی که همه با آنها موافق نباشند، بحث را تمام نمیکنند. ۲٫ معمار همه چیز را می داند پنج سال یا بیشتر از یک آموزش بین رشته ای - که حاوی جلسات بی پایان است - معماران را هدایت می کند تا خود را به عنوان ذات الهی بدانند که بر همه چیز واقف هستند و اعتماد به نفس بی نظیری ایجاد کنند. از این رو، معماران یا افرادی که در مورد نظریه رشته یا کارداشیان صحبت می کنند، نقطه نظراتشان را با اعتقاد به چالش می کشد. ۳٫ معمار به چه معنا است؟ اگر یک جایزه برای ارتباط ساده ترین ایده ها در پیچیدگی ترین راه ممکن وجود داشته باشد، معمار به سهولت جایزه را بدست می اورد. معماران در طول زمان توانایی تزریق کلمات پیچیده فانتزی را داشتند - فکر می کنند که فرسایش، ظهور یا همپوشانی - به گفتگوی منظم، در حالی که از ساختار حکم های لاتینی استفاده می کنند، به شدت باعث انزجار دوستان و همکارانشان میشوند. اعضای خانواده به هیچ عنوان از معمار درباره  کلماتی مانند فضا، مفهوم یا معماری نخواهند پرسید، مگر اینکه آنها بخواهند خودشان را به مرگ بکشند. ۴٫ معمار قهوه خود را با افاده دوست دارد معماران طی روزهای خود در مدرسه معماری، یک رابطه عاطفی منحصر به فرد با قهوه ایجاد کرده اند. آنها همیشه دارای اولویت های قوی هستند، حتی در مورد نوع لوبیایی که  استفاده…
امتیاز - 93%
امتیاز کاربران: 4.9 ( 2 رای)
93 bigtheme