پروژه ی فولادی ۵ طبقه همراه مهاربند به روش LRFD

45

از امروز یک سورپرایز ویژه برای شما عزیزان داریم و اون هم فایل های ایتبس برای دانشجویان هست.

از امروز شما میتونید فایل های ایتبس رو برای پروژه های دانشجوییتون به صورت کامل داشته باشید و به عنوان یک رفرنس معتبر ازشون در انجام پروژه ها کمک بگیرید.

آیین نامه های طراحی بر اساس آیین نامه های داخلی کشور بوده و محاسبات لرزه ای نیز بر اساس ویرایش ۴ آیین نامه ی ۲۸۰۰ بوده است که در قسمت دیتیل ها تجت pdf با عنوان Cx-Cy در فایل موجود هست.

همچنین نقشه ی خروجی نیز به همراه فایل ها ارائه شده است که از موارد درخواستی اکثر اساتید در دانشگاه ها هست.

همچنین یک مژده برای شما نیز داریم:

با خرید این مجموعه و ارائه ی کد فروش میتونید از توجیح به صورت اینترنتی برخوردار بشید و در تلگرام به صورت کامل با فایل ها و نحوه ی پرینت اون ها آشنا بشید.

 

 

 

در صورت خرید این پروژه به آی دی تلگرام بنده پیام دهید تا از توجیح رایگان برای فایل ها برخوردار شوید.(توجه کنید که حتما باید کد هنگام خرید را یادداشت کنید.)

 

در صورت درخواست برای انجام پروژه به صورت اختصاصی نیز به آی دی بالا پیام دهید.

امروز با یک پروژه ی فولادی دیگه در حدمت شما هستیم که همچون پروژه ی های قبلی موجود در سایت دارای بخش دیتیل کامل و محاسبات لرزه ای کاملی میباشد.

همچنین محتویات پروژه که شامل عنواین مختلفی هست رو میتونید در ادامه مشاهده کنید:

مشخصات پروژه:

نوع سازه:فولادی

تعداد طبقات:۵ طبقه

پهنه ی لرزه خیزی:لرزه خیزی خیلی زیاد (A=0.35)

نوع خاک:۳

نوع سیستم سازه ای:

در جهت X :قاب خمشی

در جهت Y:مهاربند همگرا

نوع کاربری:مسکونی (I=1)

 

 

فایل های ارائه شده همراه پروژه:

پلان به صورت کامل ارائه شده است که شامل تیپ طبقات میباشد به همراه همه ی اندازه گذاری های موجود روی پلان.

دیتیل بارگذاری ثقلی شامل بار مرده ی کف ها و دیوارهای پیرامونی , بار پارتیشن یا تیغه بندی , بار برف و محاسبات بار زلزله

فایل ایتبس پروژه با نسخه ی   ۹٫۷٫۴  و بر اساس آخرین ویرایش آیین نامه های داخلی ایران که شامل مبحث ۹ و ۱۰ مقررات ملی ساختمان ویرایش ۹۲ و آیین نامه ی ۲۸۰۰ ویرایش ۴ میباشد.

مجموعه ی کنترل های مشهور سازه ای برای زلزله که شامل کنترل دریفت   میباشد.

فایل سیف نرم افزار که با سیف ورژن ۱۲  زده شده و همراه پروژه تقدیم میگردد.

طراحی دستی برای تیر و ستون های تیپ انجام شده است(۲ سری از هر کدام)

نقشه ی خروجی برای تیرها ارائه شده است.

 

در صورت تمایل برای بهینه سازی پروژه بر اساس نیاز خودتون برای خاک های نوع ۳ به قبل(نوع ۲ و ۱) برای این پروژه به رایگان میتونید از طریق آی دی تلگرام بعد از خرید در ارتباط باشید.

خرید و دانلود پروژه ی فولادی ۵ طبقه به همراه مهاربند به روش LRFD به قیمت ۱۵۰۰۰ تومان

 

بعد از وارد شدن به صفحه ی بالا بر روی گزینه ی زرد رنگ خرید کلیک کنید.

همچنین برای آخرین تغییرات و خبرها و آموزش های رایگان ایتبس و سیف و نرم افزارهای رشته ی عمران و همچنین سفارش پروژه های خود به کانال تلگرام ما سر بزنید.

با ما همیشه به روز باشید.

از امروز یک سورپرایز ویژه برای شما عزیزان داریم و اون هم فایل های ایتبس برای دانشجویان هست. از امروز شما میتونید فایل های ایتبس رو برای پروژه های دانشجوییتون به صورت کامل داشته باشید و به عنوان یک رفرنس معتبر ازشون در انجام پروژه ها کمک بگیرید.

آیین نامه های طراحی بر اساس آیین نامه های داخلی کشور بوده و محاسبات لرزه ای نیز بر اساس ویرایش ۴ آیین نامه ی ۲۸۰۰ بوده است که در قسمت دیتیل ها تجت pdf با عنوان Cx-Cy در فایل موجود هست. همچنین نقشه ی خروجی نیز به همراه فایل ها ارائه شده است که از موارد درخواستی اکثر اساتید در دانشگاه ها هست. همچنین یک مژده برای شما نیز داریم: با خرید این مجموعه و ارائه ی کد فروش میتونید از توجیح به صورت اینترنتی برخوردار بشید و در تلگرام به صورت کامل با فایل ها و نحوه ی پرینت اون ها آشنا بشید.       در صورت خرید این پروژه به آی دی تلگرام بنده پیام دهید تا از توجیح رایگان برای فایل ها برخوردار شوید.(توجه کنید که حتما باید کد هنگام خرید را یادداشت کنید.)   در صورت درخواست برای انجام پروژه به صورت اختصاصی نیز به آی دی بالا پیام دهید.

امروز با یک پروژه ی فولادی دیگه در حدمت شما هستیم که همچون پروژه ی های قبلی موجود در سایت دارای بخش دیتیل کامل و محاسبات لرزه ای کاملی میباشد. همچنین محتویات پروژه که شامل عنواین مختلفی هست رو میتونید در ادامه مشاهده کنید: مشخصات پروژه: نوع سازه:فولادی تعداد طبقات:۵ طبقه پهنه ی لرزه خیزی:لرزه خیزی خیلی زیاد (A=0.35) نوع خاک:۳ نوع سیستم سازه ای: در جهت X :قاب خمشی در جهت Y:مهاربند همگرا نوع کاربری:مسکونی (I=1)     فایل های ارائه شده همراه پروژه: پلان به صورت کامل ارائه شده است که شامل تیپ طبقات میباشد به همراه همه ی اندازه گذاری های موجود روی پلان. دیتیل بارگذاری ثقلی شامل بار مرده ی کف ها و دیوارهای پیرامونی , بار پارتیشن یا تیغه بندی , بار برف و محاسبات بار زلزله فایل ایتبس پروژه با نسخه ی   ۹٫۷٫۴  و بر اساس آخرین ویرایش آیین نامه های داخلی ایران که شامل مبحث ۹ و ۱۰ مقررات ملی ساختمان ویرایش ۹۲ و آیین نامه ی ۲۸۰۰ ویرایش ۴ میباشد. مجموعه ی کنترل های مشهور سازه ای برای زلزله که شامل کنترل دریفت   میباشد. فایل سیف نرم افزار که با سیف ورژن ۱۲  زده شده و همراه پروژه تقدیم میگردد. طراحی دستی برای تیر و ستون های تیپ انجام شده است(۲ سری از هر کدام) نقشه ی خروجی برای تیرها ارائه شده است.   در صورت تمایل برای بهینه سازی پروژه بر اساس نیاز خودتون برای خاک های نوع ۳ به قبل(نوع ۲ و ۱) برای این پروژه به رایگان میتونید از طریق آی دی تلگرام بعد از خرید در ارتباط باشید.

خرید و دانلود پروژه ی فولادی ۵ طبقه به همراه مهاربند به روش LRFD به قیمت ۱۵۰۰۰ تومان   بعد از وارد شدن به صفحه ی بالا بر روی گزینه ی زرد رنگ خرید کلیک کنید.…

پروژه ی فولادی 5 طبقه همراه مهاربند به روش LRFD

امتیاز - 100%

100%

مشخصات پروژه: نوع سازه:فولادی تعداد طبقات:5 طبقه پهنه ی لرزه خیزی:لرزه خیزی خیلی زیاد (A=0.35)

امتیاز کاربران: 4.9 ( 1 رای)
100 bigtheme