ژوپیتر دیزاین | Jupiterdesign
محلی برای به روز بودن مهندسان

دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلی

67

در این مقاله درباره دکوراسیون داخلی  سقف و خانه ی مستطیلی صحبت خواهیم کرد.این خانه ها عمدتا سازگار با شرایط آب و هوایی سرد و مناظق با برف زیاد هستند.

 

بررسی طراحی داخلی و سازه ای:

 

در اینجا به بررسی طراحی اتاق  میپردازیم.

حتی در قانون ساختمان، قواعدی وجود دارد که به منطقه یخ زده پاسخ می دهند.

با این حال، آیین نامه ها اساسا مربوط به عملکرد است، نه به لذت. بعضی ها فکر می کنند این امر طبیعی است، اما من فکر می کنم طبیعی آن است فکر کنیم که معیارها برای  لذت مردم باشند.

داخلی سقف و خانه مستطیلی 6 - دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلی

بارش برف محدودیت های مختلفی برای زندگی ما به وجود می آورد. جدی ترین آنها برف پاک کردن است. خانه ها اغلب در مناطق مسکونی ساخته می شوند.

این بدان معنی است که نسبت پوشش ساختمان کم است. بنابراین، اندازه سقف کوچکتر می شود.

در این مورد، من معتقدم که استانداردهای منطقه ای و کاهش مقررات مربوط به اندازه “سقف” در زمین های برفی باید وجود داشته باشد.

 

خانه مربعی - دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلیمربعی 3 - دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلی

خانه مربعی 2 - دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلی

مربعی 4 - دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلیبا استفاده از طراحی با این رویکرد زندگی در زمین های برفی به طرز چشمگیری بهبود می یابد و نه از طریق کاهش نسبت پوشش ساختمان.

علاوه بر این، احتمال اینکه طرح می تواند منجر به ایجاد چشم انداز منحصر به فرد در منطقه شود وجود دارد.

اول از همه، ما یک سقف بزرگ کامل نسبت به پوشش ساختمان را ایجاد کردیم و یک آپارتمان یکپارچه جمع و جور زیر آن گذاشتیم.

حجم هوا با استفاده از خط مماس کاهش یافت.

خانه مربعی - دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلی

بررسی کلی فضای دکوراسیون داخلی و سایر فضاها:

 

بین فضای داخلی و فضای بیرون،یک مستطیل زیر سقف بزرگ وجود دارد.

اگر چه این فضا به عنوان یک ساختمان داخلی در آیین نامه ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد،از لحاظ فیزیکی می توان گفت که هم در فضای باز و هم در محیط داخلی، نیمه داخلی و نیمه بیرونی می باشد.

مستطیل زیر سقف به لذت بردن از زندگی تابستان و زمستان پاسخ می دهد. و زندگی را با شهر و فضای زمین متصل خواهد کرد. 

 

خوبی استفاده از این دست از خانه ها این است که میتوان دکوراسیون داخلی آن ها را به هر نحوی که خواستید و با هر مصالحی که مد نظرتان بود پوشش بدهید.

حتی علاوه بر تنوع استفاده از مصالح در دکوراسیون داخلی میتوانید , به علت داشتن فضای قابل دسترسی بیشتر در این نوع پلان , در طراحی دکوراسیون داخلی فضا (مسکونی , اداری و یا حتی تجاری) دست باز تری دارید و آزادی عمل بیشتری خواهید داشت.

داخلی سقف و خانه مستطیلی 10 - دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلی

داخلی سقف و خانه مستطیلی 2 - دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلی

داخلی سقف و خانه مستطیلی 12 - دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلیداخلی سقف و خانه مستطیلی 13 - دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلی

داخلی سقف و خانه مستطیلی 17 - دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلی

مزیت های عمرانی:

 

از نظر و دیدگاه عمرانی و سازه ای نیز این نوع پلان ها و ساختمان ها به علت منظمی خوبی که دارند به شدت مورد علاقه ی مهندسین میباشند و استفاده از آن ها هم در محاسبات سازه ای و هم در اجرا بسیار راحت تر میباشد.

به علت سادگی در اجرا , زمان اجرای این نوع ساختمان ها نسبت به سایر پلان ها سریع تر بوده و همچنین با خلاقیتی خوب میتوان ترکیب نور پردازی با مصالح مورد استفاده را به شیوه ای فوق العاده جذاب و زیبا طراحی کرد.

 

 

داخلی سقف و خانه مستطیلی 16 - دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلی

داخلی سقف و خانه مستطیلی 15 - دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلی

در این مقاله درباره دکوراسیون داخلی  سقف و خانه ی مستطیلی صحبت خواهیم کرد.این خانه ها عمدتا سازگار با شرایط آب و هوایی سرد و مناظق با برف زیاد هستند.   بررسی طراحی داخلی و سازه ای:   در اینجا به بررسی طراحی اتاق  میپردازیم. حتی در قانون ساختمان، قواعدی وجود دارد که به منطقه یخ زده پاسخ می دهند. با این حال، آیین نامه ها اساسا مربوط به عملکرد است، نه به لذت. بعضی ها فکر می کنند این امر طبیعی است، اما من فکر می کنم طبیعی آن است فکر کنیم که معیارها برای  لذت مردم باشند. بارش برف محدودیت های مختلفی برای زندگی ما به وجود می آورد. جدی ترین آنها برف پاک کردن است. خانه ها اغلب در مناطق مسکونی ساخته می شوند. این بدان معنی است که نسبت پوشش ساختمان کم است. بنابراین، اندازه سقف کوچکتر می شود. در این مورد، من معتقدم که استانداردهای منطقه ای و کاهش مقررات مربوط به اندازه "سقف" در زمین های برفی باید وجود داشته باشد.   با استفاده از طراحی با این رویکرد زندگی در زمین های برفی به طرز چشمگیری بهبود می یابد و نه از طریق کاهش نسبت پوشش ساختمان. علاوه بر این، احتمال اینکه طرح می تواند منجر به ایجاد چشم انداز منحصر به فرد در منطقه شود وجود دارد. اول از همه، ما یک سقف بزرگ کامل نسبت به پوشش ساختمان را ایجاد کردیم و یک آپارتمان یکپارچه جمع و جور زیر آن گذاشتیم. حجم هوا با استفاده از خط مماس کاهش یافت. بررسی کلی فضای دکوراسیون داخلی و سایر فضاها:   بین فضای داخلی و فضای بیرون،یک مستطیل زیر سقف بزرگ وجود دارد. اگر چه این فضا به عنوان یک ساختمان داخلی در آیین نامه ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد،از لحاظ فیزیکی می توان گفت که هم در فضای باز و هم در محیط داخلی، نیمه داخلی و نیمه بیرونی می باشد. مستطیل زیر سقف به لذت بردن از زندگی تابستان و زمستان پاسخ می دهد. و زندگی را با شهر و فضای زمین متصل خواهد کرد.    خوبی استفاده از این دست از خانه ها این است که میتوان دکوراسیون داخلی آن ها را به هر نحوی که خواستید و با هر مصالحی که مد نظرتان بود پوشش بدهید. حتی علاوه بر تنوع استفاده از مصالح در دکوراسیون داخلی میتوانید , به علت داشتن فضای قابل دسترسی بیشتر در این نوع پلان , در طراحی دکوراسیون داخلی فضا (مسکونی , اداری و یا حتی تجاری) دست باز تری دارید و آزادی عمل بیشتری خواهید داشت. مزیت های عمرانی:   از نظر و دیدگاه عمرانی و سازه ای نیز این نوع پلان ها و ساختمان ها به علت منظمی خوبی که دارند به شدت مورد علاقه ی مهندسین میباشند و استفاده از آن ها هم در محاسبات سازه ای و هم در اجرا بسیار راحت تر میباشد. به علت سادگی در اجرا , زمان اجرای این نوع ساختمان ها نسبت به سایر پلان ها سریع تر بوده و همچنین با خلاقیتی خوب میتوان ترکیب نور پردازی با مصالح مورد استفاده را به…
امتیاز - 96%

96%

دکوراسیون داخلی خانه ی مستطیلی

در این مقاله درباره دکوراسیون داخلی سقف و خانه ی مستطیلی صحبت خواهیم کرد.این خانه ها عمدتا سازگار با شرایط آب و هوایی سرد و مناظق با برف زیاد هستند.

امتیاز کاربران: 4.9 ( 1 رای)
96 bigtheme