دانلود پروژه ی سازه های فولادی با محاسبات دستی و فایل ایتبس و سیف

119

از امروز یک سورپرایز ویژه برای شما عزیزان داریم و اون هم فایل های ایتبس برای دانشجویان هست.

از امروز شما میتونید فایل های ایتبس رو برای پروژه های دانشجوییتون به صورت کامل داشته باشید و به عنوان یک رفرنس معتبر ازشون در انجام پروژه ها کمک بگیرید.

دانلود پروژه فولاد با محاسبات دستی:

آیین نامه های طراحی بر اساس آیین نامه های داخلی کشور بوده و محاسبات لرزه ای نیز بر اساس ویرایش ۴ آیین نامه ی ۲۸۰۰ بوده است که در قسمت دیتیل ها تجت pdf با عنوان Cx-Cy در فایل موجود هست.

همچنین نقشه ی خروجی نیز به همراه فایل ها ارائه شده است که از موارد درخواستی اکثر اساتید در دانشگاه ها هست.

همچنین یک مژده برای شما نیز داریم:

با خرید این مجموعه و ارائه ی کد فروش میتونید از توجیح به صورت اینترنتی برخوردار بشید و در تلگرام به صورت کامل با فایل ها و نحوه ی پرینت اون ها آشنا بشید.

 

 

 

در صورت خرید این پروژه به آی دی تلگرام بنده پیام دهید تا از توجیح رایگان برای فایل ها برخوردار شوید.(توجه کنید که حتما باید کد هنگام خرید را یادداشت کنید.)

 

در صورت درخواست برای انجام پروژه به صورت اختصاصی نیز به آی دی بالا پیام دهید.

مشخصات دانلود پروژه فولاد با محاسبات دستی:

این پروژه نیز یکی از پروژه های خوب سایت هست که مدلسازی و تعریف بارها و ترکیبات بار برای طراحی به خوبی در اون انجام شده.

مشخصات پروژه:

شهر پروژه:تبریز

در جهت X : قاب خمشی فولادی ویژه

در جهت Y:قاب مهاربندی همگرا

سقف تیرچه یونولیت

فولادی مصرفی ST-52

میلگرد مصرفی در فونداسیون AII

و خاک نوع ۲

موارد انجام شده در پروژه به صورت کامل شامل:

پلان سازه

بارگذاری شامل تمامی بارهای ثقلی کف ها  و دیوارها , بار پارتیشن , بار زلزله و بار برف میباشد.

فایل ایتبس به صورت کامل مدلسازی شده و تحلیل و طراحی شده

کنترل های مشهور آیین نامه ی ۲۸۰۰ که شامل کنترل دریفت و کنترل درصد مشارکت مودی میباشد.

دیتیل های اجرایی و محاسبات دستی میباشد.

همچنین خروجی های ایتبس نیز در حدود ۱۵۰۰ صفحه هم در اختیار شما قرار گرفته است که در صورت لزوم میتونید از اون ها برای پرینت گرفتن در پروژه هاتون استفاده کنید.

 

دانلود پروژه فولاد با محاسبات دستی و فایل ایتبس به قیمت ۱۵۰۰۰ تومان

 

بعد از وارد شدن به صفحه ی بالا بر روی گزینه ی زرد رنگ خرید کلیک کنید.

جهت خرید یا سفارش پروژه فقط با ای دی تلگرام ما در ارتباط باشید:

خرید پروژه فولاد در تلگرام

به علت محدودیت های سرور امکان دانلود مستقیم از سایت وجود ندارد.

از امروز یک سورپرایز ویژه برای شما عزیزان داریم و اون هم فایل های ایتبس برای دانشجویان هست. از امروز شما میتونید فایل های ایتبس رو برای پروژه های دانشجوییتون به صورت کامل داشته باشید و به عنوان یک رفرنس معتبر ازشون در انجام پروژه ها کمک بگیرید. دانلود پروژه فولاد با محاسبات دستی: آیین نامه های طراحی بر اساس آیین نامه های داخلی کشور بوده و محاسبات لرزه ای نیز بر اساس ویرایش ۴ آیین نامه ی ۲۸۰۰ بوده است که در قسمت دیتیل ها تجت pdf با عنوان Cx-Cy در فایل موجود هست. همچنین نقشه ی خروجی نیز به همراه فایل ها ارائه شده است که از موارد درخواستی اکثر اساتید در دانشگاه ها هست. همچنین یک مژده برای شما نیز داریم: با خرید این مجموعه و ارائه ی کد فروش میتونید از توجیح به صورت اینترنتی برخوردار بشید و در تلگرام به صورت کامل با فایل ها و نحوه ی پرینت اون ها آشنا بشید.       در صورت خرید این پروژه به آی دی تلگرام بنده پیام دهید تا از توجیح رایگان برای فایل ها برخوردار شوید.(توجه کنید که حتما باید کد هنگام خرید را یادداشت کنید.)   در صورت درخواست برای انجام پروژه به صورت اختصاصی نیز به آی دی بالا پیام دهید. مشخصات دانلود پروژه فولاد با محاسبات دستی: این پروژه نیز یکی از پروژه های خوب سایت هست که مدلسازی و تعریف بارها و ترکیبات بار برای طراحی به خوبی در اون انجام شده. مشخصات پروژه: شهر پروژه:تبریز در جهت X : قاب خمشی فولادی ویژه در جهت Y:قاب مهاربندی همگرا سقف تیرچه یونولیت فولادی مصرفی ST-52 میلگرد مصرفی در فونداسیون AII و خاک نوع ۲ موارد انجام شده در پروژه به صورت کامل شامل: پلان سازه بارگذاری شامل تمامی بارهای ثقلی کف ها  و دیوارها , بار پارتیشن , بار زلزله و بار برف میباشد. فایل ایتبس به صورت کامل مدلسازی شده و تحلیل و طراحی شده کنترل های مشهور آیین نامه ی ۲۸۰۰ که شامل کنترل دریفت و کنترل درصد مشارکت مودی میباشد. دیتیل های اجرایی و محاسبات دستی میباشد. همچنین خروجی های ایتبس نیز در حدود ۱۵۰۰ صفحه هم در اختیار شما قرار گرفته است که در صورت لزوم میتونید از اون ها برای پرینت گرفتن در پروژه هاتون استفاده کنید.   دانلود پروژه فولاد با محاسبات دستی و فایل ایتبس به قیمت ۱۵۰۰۰ تومان   بعد از وارد شدن به صفحه ی بالا بر روی گزینه ی زرد رنگ خرید کلیک کنید. جهت خرید یا سفارش پروژه فقط با ای دی تلگرام ما در ارتباط باشید: خرید پروژه فولاد در تلگرام به علت محدودیت های سرور امکان دانلود مستقیم از سایت وجود ندارد.

دانلود پروژه فولاد با محاسبات دستی

امتیاز - 92%

92%

در این پست برای شما عزیزان دانلود پروژه فولاد با محاسبات دستی قرار دادیم که به همراه آن همه ی فایل ها و محاسبات قرار گرفته است.

امتیاز کاربران: اولین نفر باشید !
92 bigtheme