ژوپیتر دیزاین | Jupiterdesign
محلی برای به روز بودن مهندسان

دانلود پروژه ی بتن ۹ طبقه به همراه دیوار برشی

39

دانلود پروژه ی بتن ۹ طبقه به همراه دیوار برشی

از امروز یک سورپرایز ویژه برای شما عزیزان داریم و اون هم فایل های ایتبس برای دانشجویان هست.

از امروز شما میتونید فایل های ایتبس رو برای پروژه های دانشجوییتون به صورت کامل داشته باشید و به عنوان یک رفرنس معتبر ازشون در انجام پروژه ها کمک بگیرید.

آیین نامه های طراحی بر اساس آیین نامه های داخلی کشور بوده و محاسبات لرزه ای نیز بر اساس ویرایش ۴ آیین نامه ی ۲۸۰۰ بوده است که در قسمت دیتیل ها تجت pdf با عنوان Cx-Cy در فایل موجود هست.

همچنین نقشه ی خروجی نیز به همراه فایل ها ارائه شده است که از موارد درخواستی اکثر اساتید در دانشگاه ها هست.

همچنین یک مژده برای شما نیز داریم:

با خرید این مجموعه و ارائه ی کد فروش میتونید از توجیح به صورت اینترنتی برخوردار بشید و در تلگرام به صورت کامل با فایل ها و نحوه ی پرینت اون ها آشنا بشید.

 

 

 

در صورت خرید این پروژه به آی دی تلگرام بنده پیام دهید تا از توجیح رایگان برای فایل ها برخوردار شوید.(توجه کنید که حتما باید کد هنگام خرید را یادداشت کنید.)

 

در صورت درخواست برای انجام پروژه به صورت اختصاصی نیز به آی دی بالا پیام دهید.

این بار با یک پروژه ی بتن فوق العاده کامل در خدمت شما دانشجویان و مهندسین عزیز هستیم , پروژه ی حاظر دارای ۹ طبقه بوده و همراه دیوار برشی در راستای Y خواهد بود:

محاسبات این پروژه در بخش بارگذاری تمامی مبحث ۶ را پوشش میدهد.

این پروژه ی بتن دارای مشخصاتی به شرح زیر میابشد:

سازه در راستای X دارای سیستم قاب خمشی و در راستای Y دارای قاب دوگانه ی دیوار برشی + قاب خمشی بتنی میباشد.

نوع کاربری:مسکونی

پهنه ی لرزه خیزی زیاد(A=0.3)

نوع سقف:تیرچه بلوک + یک طبقه دال

محتویات همراه پروژه:

پلان سازه به صورت کامل(متراژ سازه در حدود ۳۰۰ متر میباشد)

بارگذاری به صورت کامل بر اساس مبحث ۶ مقررات ملی ساختمان که شامل بار های ثقلی کف و دیوارهای پیرامونی , پار پارتیشن(این بار باید طبق آیین نامه ی جدید به صورت زنده تعریف شود که در این پروژه نیز به همین صورت میباشد.) بار برف , دارای جدول بارهای زنده مورد استفاده شده در سازه , محاسبات بار لرزه ای , بار مورب پله و همچنین توزیع برش پایه در طبقات

فایل ایتبس نرم افزار با نسخه ی ۹٫۷٫۴ که به صورت کامل و مقاطغ بهینه خدمت شما تقدیم میشود.

کنترل های آیین نامه ی ۲۸۰۰ تحت عنواین کنترل دریفت , کنترل درصد مشارکت مودی و کنترل واژگونی میباشد.

فایل نرم افزار سیف که با سیف ۱۲ زده شده و همچنین نقشه های خروجی ترسیم شده در اتوکد.

در صورت تمایل برای داشتن محاسبات دستی و یا شخصی کردن پروژه بر اساس تقاضای خود از طریق ای دی تلگرام در ارتباط باشید.

دانلود و خرید پروژه ی بتنی ۹ طبقه به همراه دیوار برشی

 

بعد از وارد شدن به صفحه ی بالا بر روی گزینه ی زرد رنگ خرید کلیک کنید.

دانلود پروژه ی بتن ۹ طبقه به همراه دیوار برشی

از امروز یک سورپرایز ویژه برای شما عزیزان داریم و اون هم فایل های ایتبس برای دانشجویان هست. از امروز شما میتونید فایل های ایتبس رو برای پروژه های دانشجوییتون به صورت کامل داشته باشید و به عنوان یک رفرنس معتبر ازشون در انجام پروژه ها کمک بگیرید.

آیین نامه های طراحی بر اساس آیین نامه های داخلی کشور بوده و محاسبات لرزه ای نیز بر اساس ویرایش ۴ آیین نامه ی ۲۸۰۰ بوده است که در قسمت دیتیل ها تجت pdf با عنوان Cx-Cy در فایل موجود هست. همچنین نقشه ی خروجی نیز به همراه فایل ها ارائه شده است که از موارد درخواستی اکثر اساتید در دانشگاه ها هست. همچنین یک مژده برای شما نیز داریم: با خرید این مجموعه و ارائه ی کد فروش میتونید از توجیح به صورت اینترنتی برخوردار بشید و در تلگرام به صورت کامل با فایل ها و نحوه ی پرینت اون ها آشنا بشید.       در صورت خرید این پروژه به آی دی تلگرام بنده پیام دهید تا از توجیح رایگان برای فایل ها برخوردار شوید.(توجه کنید که حتما باید کد هنگام خرید را یادداشت کنید.)   در صورت درخواست برای انجام پروژه به صورت اختصاصی نیز به آی دی بالا پیام دهید.

این بار با یک پروژه ی بتن فوق العاده کامل در خدمت شما دانشجویان و مهندسین عزیز هستیم , پروژه ی حاظر دارای ۹ طبقه بوده و همراه دیوار برشی در راستای Y خواهد بود: محاسبات این پروژه در بخش بارگذاری تمامی مبحث ۶ را پوشش میدهد. این پروژه ی بتن دارای مشخصاتی به شرح زیر میابشد: سازه در راستای X دارای سیستم قاب خمشی و در راستای Y دارای قاب دوگانه ی دیوار برشی + قاب خمشی بتنی میباشد. نوع کاربری:مسکونی پهنه ی لرزه خیزی زیاد(A=0.3) نوع سقف:تیرچه بلوک + یک طبقه دال محتویات همراه پروژه: پلان سازه به صورت کامل(متراژ سازه در حدود ۳۰۰ متر میباشد) بارگذاری به صورت کامل بر اساس مبحث ۶ مقررات ملی ساختمان که شامل بار های ثقلی کف و دیوارهای پیرامونی , پار پارتیشن(این بار باید طبق آیین نامه ی جدید به صورت زنده تعریف شود که در این پروژه نیز به همین صورت میباشد.) بار برف , دارای جدول بارهای زنده مورد استفاده شده در سازه , محاسبات بار لرزه ای , بار مورب پله و همچنین توزیع برش پایه در طبقات فایل ایتبس نرم افزار با نسخه ی ۹٫۷٫۴ که به صورت کامل و مقاطغ بهینه خدمت شما تقدیم میشود. کنترل های آیین نامه ی ۲۸۰۰ تحت عنواین کنترل دریفت , کنترل درصد مشارکت مودی و کنترل واژگونی میباشد. فایل نرم افزار سیف که با سیف ۱۲ زده شده و همچنین نقشه های خروجی ترسیم شده در اتوکد. در صورت تمایل برای داشتن محاسبات دستی و یا شخصی کردن پروژه بر اساس تقاضای خود از طریق ای دی تلگرام در ارتباط باشید.

دانلود و خرید پروژه ی بتنی ۹ طبقه به همراه دیوار برشی   بعد از وارد شدن به صفحه ی بالا بر…

دانلود پروژه ی بتن 9 طبقه به همراه دیوار برشی

امتیاز - 94%

94%

در این پست برای شما یک پروژه ی بتن از یک ساختمان 9 طبقه قرار دادیم که میتوانید آن را از ادامه ی فایل ها دانلود کنید و در درس پروژه ی بتن خود استفاده کنید.

امتیاز کاربران: 4.63 ( 2 رای)
94 bigtheme