ژوپیتر دیزاین | Jupiterdesign
محلی برای به روز بودن مهندسان

دانلود پروژه فولاد ی ۶ طبقه به روش LRFD

107

از امروز یک سورپرایز ویژه برای شما عزیزان داریم و اون هم فایل های ایتبس برای دانشجویان هست.

از امروز شما میتونید فایل های ایتبس رو برای پروژه های دانشجوییتون به صورت کامل داشته باشید و به عنوان یک رفرنس معتبر ازشون در انجام پروژه ها کمک بگیرید.

آیین نامه های طراحی بر اساس آیین نامه های داخلی کشور بوده و محاسبات لرزه ای نیز بر اساس ویرایش ۴ آیین نامه ی ۲۸۰۰ بوده است که در قسمت دیتیل ها تجت pdf با عنوان Cx-Cy در فایل موجود هست.

همچنین نقشه ی خروجی نیز به همراه فایل ها ارائه شده است که از موارد درخواستی اکثر اساتید در دانشگاه ها هست.

همچنین یک مژده برای شما نیز داریم:

با خرید این مجموعه و ارائه ی کد فروش میتونید از توجیح به صورت اینترنتی برخوردار بشید و در تلگرام به صورت کامل با فایل ها و نحوه ی پرینت اون ها آشنا بشید.

 

 

 

در صورت خرید این پروژه به آی دی تلگرام بنده پیام دهید تا از توجیح رایگان برای فایل ها برخوردار شوید.(توجه کنید که حتما باید کد هنگام خرید را یادداشت کنید.)

 

در صورت درخواست برای انجام پروژه به صورت اختصاصی نیز به آی دی بالا پیام دهید.

امروز با یک پروژه ی عالی در خدمت شما مهندسان عزیز هستیم.

در این پروژه که به روش LRFD انجام شده و مبنای محاسبات لرزه ای ویرایش ۴  ام استاندارد ۲۸۰۰ میباشد و دارای مواردی به شرح زیر میباشد:

مشخصات پروژه:

نوع سازه:فولادی

تعداد طبقات:۶ طبقه

پهنه ی لرزه خیزی:زیاد (A=0.3)

نوع خاک:۳

نوع سیستم سازه ای:

در جهت X :قاب خمشی فولادی

در جهت Y:مهاربند همگرا

نوع کاربری:مسکونی (I=1)

همچنین موارد انجام شده در این پروژه به شرح زیر میباشند:

 

پلان به صورت کامل همراه فایل ها ارائه شده است.

دیتیل بارگذاری ثقلی شامل بار مرده ی کف ها و دیوارهای پیرامونی , بار پارتیشن یا تیغه بندی , بار برف و محاسبات بار زلزله

 

فایل ایتبس پروژه با نسخه ی ۹٫۷٫۴ و بر اساس آخرین ویرایش آیین نامه های داخلی ایران که شامل مبحث ۹ و ۱۰ مقررات ملی ساختمان ویرایش ۹۲ و آیین نامه ی ۲۸۰۰ ویرایش ۴ میباشد.

مجموعه ی کنترل های مشهور سازه ای برای زلزله که شامل کنترل دریفت  میباشد.

فایل سیف نرم افزار که با سیف ورژن ۱۲  زده شده و همراه پروژه تقدیم میگردد.

طراحی دستی نیز در این پروژه برای تیر و ستون و مهار بند انجام شده است.

نقشه ی خروجی سازه نیز برای تیر ها در فایل موجود میباشد که این ۲ مورد همیشه از درخواست های دوست داشتنی اساتید میباشد.

خرید و دانلود پروژه ی فولادی ۶ طبقه همراه با مهار بند به قیمت ۱۵ هزارتومان

 

بعد از وارد شدن به صفحه ی بالا بر روی گزینه ی زرد رنگ خرید کلیک کنید.

همچنین برای آخرین تغییرات و خبرها و آموزش های رایگان ایتبس و سیف و نرم افزارهای رشته ی عمران و همچنین سفارش پروژه های خود به کانال تلگرام ما سر بزنید.

با ما همیشه به روز باشید.

از امروز یک سورپرایز ویژه برای شما عزیزان داریم و اون هم فایل های ایتبس برای دانشجویان هست. از امروز شما میتونید فایل های ایتبس رو برای پروژه های دانشجوییتون به صورت کامل داشته باشید و به عنوان یک رفرنس معتبر ازشون در انجام پروژه ها کمک بگیرید.

آیین نامه های طراحی بر اساس آیین نامه های داخلی کشور بوده و محاسبات لرزه ای نیز بر اساس ویرایش ۴ آیین نامه ی ۲۸۰۰ بوده است که در قسمت دیتیل ها تجت pdf با عنوان Cx-Cy در فایل موجود هست. همچنین نقشه ی خروجی نیز به همراه فایل ها ارائه شده است که از موارد درخواستی اکثر اساتید در دانشگاه ها هست. همچنین یک مژده برای شما نیز داریم: با خرید این مجموعه و ارائه ی کد فروش میتونید از توجیح به صورت اینترنتی برخوردار بشید و در تلگرام به صورت کامل با فایل ها و نحوه ی پرینت اون ها آشنا بشید.       در صورت خرید این پروژه به آی دی تلگرام بنده پیام دهید تا از توجیح رایگان برای فایل ها برخوردار شوید.(توجه کنید که حتما باید کد هنگام خرید را یادداشت کنید.)   در صورت درخواست برای انجام پروژه به صورت اختصاصی نیز به آی دی بالا پیام دهید.

امروز با یک پروژه ی عالی در خدمت شما مهندسان عزیز هستیم. در این پروژه که به روش LRFD انجام شده و مبنای محاسبات لرزه ای ویرایش ۴  ام استاندارد ۲۸۰۰ میباشد و دارای مواردی به شرح زیر میباشد: مشخصات پروژه: نوع سازه:فولادی تعداد طبقات:۶ طبقه پهنه ی لرزه خیزی:زیاد (A=0.3) نوع خاک:۳ نوع سیستم سازه ای: در جهت X :قاب خمشی فولادی در جهت Y:مهاربند همگرا نوع کاربری:مسکونی (I=1) همچنین موارد انجام شده در این پروژه به شرح زیر میباشند:   پلان به صورت کامل همراه فایل ها ارائه شده است. دیتیل بارگذاری ثقلی شامل بار مرده ی کف ها و دیوارهای پیرامونی , بار پارتیشن یا تیغه بندی , بار برف و محاسبات بار زلزله   فایل ایتبس پروژه با نسخه ی ۹٫۷٫۴ و بر اساس آخرین ویرایش آیین نامه های داخلی ایران که شامل مبحث ۹ و ۱۰ مقررات ملی ساختمان ویرایش ۹۲ و آیین نامه ی ۲۸۰۰ ویرایش ۴ میباشد. مجموعه ی کنترل های مشهور سازه ای برای زلزله که شامل کنترل دریفت  میباشد. فایل سیف نرم افزار که با سیف ورژن ۱۲  زده شده و همراه پروژه تقدیم میگردد. طراحی دستی نیز در این پروژه برای تیر و ستون و مهار بند انجام شده است. نقشه ی خروجی سازه نیز برای تیر ها در فایل موجود میباشد که این ۲ مورد همیشه از درخواست های دوست داشتنی اساتید میباشد.

خرید و دانلود پروژه ی فولادی ۶ طبقه همراه با مهار بند به قیمت ۱۵ هزارتومان   بعد از وارد شدن به صفحه ی بالا بر روی گزینه ی زرد رنگ خرید کلیک کنید. همچنین برای آخرین تغییرات و خبرها و آموزش های رایگان ایتبس و سیف و نرم افزارهای رشته ی عمران و همچنین سفارش پروژه های خود به کانال تلگرام ما سر بزنید. با ما همیشه به روز باشید.

دانلود پروژه ی فولاد ی 6 طبقه به روش LRFD

امتیاز - 100%

100%

مشخصات پروژه: نوع سازه:فولادی تعداد طبقات:6 طبقه پهنه ی لرزه خیزی:زیاد (A=0.3) نوع خاک:3

امتیاز کاربران: 4.9 ( 1 رای)
100 bigtheme