دانلود مجموعه ی فرمول های مبحث ۹ ام

95

ایا به دنبال مجموعه ای از فرمول های آیین نامه ی مبحث ۹ ام ویرایش ۹۲ به صورت یکجا هستید؟

ایا به دنبال یک مجموعه ی روش الگوریتم بندی شده برای حل مسائل سازه های بتن آرمه هستید؟

ایا در درس ها و امتحان های خودتون نیاز به حجم عظیمی از فرمول دارید و نمیدونید باید چه طور خلاصه نویسی کنید؟

ایا شما به عنوان یک مهندس در دفتر فنی برای صحت سنجی طراحی تیر و ستون و دیوار برشی های خودتون نیاز به یک سری مجموعه ی فرمول بر اساس مبحث ۹ جدید بر اساس ویرایش ۹۲ دارید؟

بسیار عالیه

اگر شما همه ی نیاز های فوق رو دارید و میخوایید که یک مجموعه ی فرمول بندی شده ی کامل و اختصاصی بر اساس ویرایش ۹۲ مبحث ۹ ام رو دارید پس کافیه این مجموعه ی بی نظیر فرمول های مبحث ۹ رو دانلود کنید , این مجموعه از اولین بخش و تغییرات مبحث ۹ ام و تفاوت آن با مبحث قبلی شروع به فرمول بندی کردن مباحث کرده و تمامی بخش های مبحث ۹ رو پوشش داده و حتی در بخش هایی که فرمول های طراحی و ارماتور گذاری و خاموت گذاری هست هم این ضوابط پوشش داده شده.

حتی از این مجموعه میتوان به عنوان مرجعی مناسب برای آزمون نظام مهندسی نیز یاد کرد که شرکت کنندگان آزمون نظام مهندسی برای داشتن مجموعه ی فرمول ها در بخش محاسبات و  یا طراحی به شدت مورد نیاز خواهد بود.

مجموعه ی فرمول های مبحث ۹ ام به صورت پی دی اف رو میتونید از ادامه ی مطلب تهیه کنید.

این مجموعه به صورت کامل شامل همه ی فرمول های مبحث ۹ ویرایش ۹۲ بوده و به سادگی قابلیت فهم و استفاده از فرمول ها و الگوریتم های پیچیده ی مبحث ۹ رو به صورت یکجا فراهم اورده.

این مجموعه برای مهندسین عمران در دفاتر فنی , دانشجویان کاشناسی و کارشناسی ارشد و کاردانی عمران که نیاز به طراحی سازه های بتنی دارند , و در درس های بتن ۱ و بتن ۲ و خصوصا پروژه ی بتن و درس های نرم افزار و شبیه سازی و مدلسازی و طراحی خمیری سازه های بتنی و همه ی درس های دیگری که نیاز به طراحی سازه ها به صورت دستی و یا کنترل مقاطع به صورت دستی وجود دارد , مورد نیاز میباشد.

این مجموعه در حال حاظر با تخفیف سال نوی میلادی همراه بوده و با قیمت ۵ هزار تومان به فروش میرسد و در پایان دوره ی تخفیف قیمت این مجموعه به ۱۵ هزارتومان خواهد رسید.

خرید و دانلود مجموعه ی فرمول های آیین نامه ی بتنی مبحث ۹ ام

 

بعد از وارد شدن به صفحه ی بالا بر روی گزینه ی زرد رنگ خرید کلیک کنید.

همچنین برای آخرین تغییرات و خبرها و آموزش های رایگان ایتبس و سیف و نرم افزارهای رشته ی عمران و همچنین سفارش پروژه های خود به کانال تلگرام ما سر بزنید.

با ما همیشه به روز باشید.

ایا به دنبال مجموعه ای از فرمول های آیین نامه ی مبحث ۹ ام ویرایش ۹۲ به صورت یکجا هستید؟ ایا به دنبال یک مجموعه ی روش الگوریتم بندی شده برای حل مسائل سازه های بتن آرمه هستید؟ ایا در درس ها و امتحان های خودتون نیاز به حجم عظیمی از فرمول دارید و نمیدونید باید چه طور خلاصه نویسی کنید؟ ایا شما به عنوان یک مهندس در دفتر فنی برای صحت سنجی طراحی تیر و ستون و دیوار برشی های خودتون نیاز به یک سری مجموعه ی فرمول بر اساس مبحث ۹ جدید بر اساس ویرایش ۹۲ دارید؟

بسیار عالیه اگر شما همه ی نیاز های فوق رو دارید و میخوایید که یک مجموعه ی فرمول بندی شده ی کامل و اختصاصی بر اساس ویرایش ۹۲ مبحث ۹ ام رو دارید پس کافیه این مجموعه ی بی نظیر فرمول های مبحث ۹ رو دانلود کنید , این مجموعه از اولین بخش و تغییرات مبحث ۹ ام و تفاوت آن با مبحث قبلی شروع به فرمول بندی کردن مباحث کرده و تمامی بخش های مبحث ۹ رو پوشش داده و حتی در بخش هایی که فرمول های طراحی و ارماتور گذاری و خاموت گذاری هست هم این ضوابط پوشش داده شده. حتی از این مجموعه میتوان به عنوان مرجعی مناسب برای آزمون نظام مهندسی نیز یاد کرد که شرکت کنندگان آزمون نظام مهندسی برای داشتن مجموعه ی فرمول ها در بخش محاسبات و  یا طراحی به شدت مورد نیاز خواهد بود. مجموعه ی فرمول های مبحث ۹ ام به صورت پی دی اف رو میتونید از ادامه ی مطلب تهیه کنید.

این مجموعه به صورت کامل شامل همه ی فرمول های مبحث ۹ ویرایش ۹۲ بوده و به سادگی قابلیت فهم و استفاده از فرمول ها و الگوریتم های پیچیده ی مبحث ۹ رو به صورت یکجا فراهم اورده. این مجموعه برای مهندسین عمران در دفاتر فنی , دانشجویان کاشناسی و کارشناسی ارشد و کاردانی عمران که نیاز به طراحی سازه های بتنی دارند , و در درس های بتن ۱ و بتن ۲ و خصوصا پروژه ی بتن و درس های نرم افزار و شبیه سازی و مدلسازی و طراحی خمیری سازه های بتنی و همه ی درس های دیگری که نیاز به طراحی سازه ها به صورت دستی و یا کنترل مقاطع به صورت دستی وجود دارد , مورد نیاز میباشد.

این مجموعه در حال حاظر با تخفیف سال نوی میلادی همراه بوده و با قیمت ۵ هزار تومان به فروش میرسد و در پایان دوره ی تخفیف قیمت این مجموعه به ۱۵ هزارتومان خواهد رسید. خرید و دانلود مجموعه ی فرمول های آیین نامه ی بتنی مبحث ۹ ام   بعد از وارد شدن به صفحه ی بالا بر روی گزینه ی زرد رنگ خرید کلیک کنید. همچنین برای آخرین تغییرات و خبرها و آموزش های رایگان ایتبس و سیف و نرم افزارهای رشته ی عمران و همچنین سفارش پروژه های خود به کانال تلگرام ما سر بزنید. با ما همیشه به روز باشید.

دانلود مجموعه ی فرمول های مبحث 9 ام

امتیاز - 95%

95%

این مجموعه به صورت کامل شامل همه ی فرمول های مبحث 9 ویرایش 92 بوده و به سادگی قابلیت فهم و استفاده از فرمول ها و الگوریتم های پیچیده ی مبحث 9 رو به صورت یکجا فراهم اورده.

امتیاز کاربران: 4.9 ( 1 رای)
95 bigtheme