بررسی معماری مرکز فروش محصولات ارگانیک

43

در این مقاله قصد داریم به بررسی معماری یک فروشگاه محصولات ارگانیک بپردازیم:

این پروژه در یکی از مناطق مکزیک به انجام رسیده و این پروژه بنا به نیاز کشاورزان بومی زن در یکی از مناطق کشاورزی مکزیک ساخته شده است.

هدف از ساخت این پروژه صرفا برای استفاده های روزمره این کشاورزان و فروش آن ها در محیطی با امنیت و زیبایی به مشتریان خود بود و , ویژگیی که این فروشگاه را با سایر فروشگاه ها متمایز میکند این است که تمامی این محصولات مورد نظر

به صورت ارگانیک عرضه شده و به دست مشتریان میرسد , از این طرح میتوان برای مناطق شمالی کشور و ایجاد محل هایی برای فروش محصولات ارگانیک در غالبی با امنیت و زیبایی استفاده کرد.

 

ایده ی اولیه ی این پروژه با تعدادی از مشتریان بود و آن ها علاوه بر این که خواستار داشتن محیطی با کیفیت و خوب برای خرید محصولات ارگانیک بودند , به هنر معماری توجه ویژه ای داشتند و همچنین با احداث این محل

آن ها به هدف مهم افزایش تعداد مشاغل در منطقه نیز دست پیدا کردند و به راحتی و ساخت یک سیستم درست و کمک گرفتن از معماری توانستند میزان بهره وری منطقه را افزایش دهند و از محصولات سالم تری استفاده کنند.

در ادامه با هم به پلان و همچنین طراحی داخلی این پروژه اشاره ای خواهیم داشت:

با توجه به این که در کشور ما نیز اخیرا تعداد افرادی که از محصولات ارگانیک استفاده میکنند روز به روز بیشتر میشود , به نظر شما آیا توسعه ی چنین طرحی در مناطق شمالی کشور دارای سوآوری خوبی خواهد بود؟

در این مقاله قصد داریم به بررسی معماری یک فروشگاه محصولات ارگانیک بپردازیم: این پروژه در یکی از مناطق مکزیک به انجام رسیده و این پروژه بنا به نیاز کشاورزان بومی زن در یکی از مناطق کشاورزی مکزیک ساخته شده است. هدف از ساخت این پروژه صرفا برای استفاده های روزمره این کشاورزان و فروش آن ها در محیطی با امنیت و زیبایی به مشتریان خود بود و , ویژگیی که این فروشگاه را با سایر فروشگاه ها متمایز میکند این است که تمامی این محصولات مورد نظر به صورت ارگانیک عرضه شده و به دست مشتریان میرسد , از این طرح میتوان برای مناطق شمالی کشور و ایجاد محل هایی برای فروش محصولات ارگانیک در غالبی با امنیت و زیبایی استفاده کرد.   ایده ی اولیه ی این پروژه با تعدادی از مشتریان بود و آن ها علاوه بر این که خواستار داشتن محیطی با کیفیت و خوب برای خرید محصولات ارگانیک بودند , به هنر معماری توجه ویژه ای داشتند و همچنین با احداث این محل آن ها به هدف مهم افزایش تعداد مشاغل در منطقه نیز دست پیدا کردند و به راحتی و ساخت یک سیستم درست و کمک گرفتن از معماری توانستند میزان بهره وری منطقه را افزایش دهند و از محصولات سالم تری استفاده کنند. در ادامه با هم به پلان و همچنین طراحی داخلی این پروژه اشاره ای خواهیم داشت: با توجه به این که در کشور ما نیز اخیرا تعداد افرادی که از محصولات ارگانیک استفاده میکنند روز به روز بیشتر میشود , به نظر شما آیا توسعه ی چنین طرحی در مناطق شمالی کشور دارای سوآوری خوبی خواهد بود؟

بررسی معماری مرکز فروش محصولات ارگانیک

امتیاز - 97%
امتیاز کاربران: 3.7 ( 1 رای)
97 bigtheme
راستی اگر دوست داشتی میتونی برای ویدیوهای بعدی و همچنین آموزش های بعدی ایمیل خودت را اینجا وارد کنی تا آموزش های رایگان بعدی رو برات بفرستم.
اسم خودت را اینجا وارد کن
ایمیل خودت را هم اینجا وارد کن: